Print this Page

3v3 Schedule

 

Time Field A   Field B  
8.00am 03-04 Magic Blue Wave STA Rio Sharks
8.22am STA Sol Cali Kickers Bombers STA Heat Red
8.44am 03-04 Magic Sharks Blue Wave STA Rio
9.06am STA Sol STA Heat Bombers NJ Dream
9.28am 03-04 Magic STA Rio Sharks Blue Wave
9.50am Cali Kickers Cali Kickers STA Heat Red NJ Dream
10.12am Union Dynamites JR. Metrostars Cuenca
10.34am Final U13 Girls Final U13 Girls Final U11 Girls Final U11 Girls
10.56am NJE Cobras FC James Sporting HP Quicksilver
11.18am Union PA Classic JR. Metrostars Juniors
11.40am Dynamites Cuenca NJE Cobras Evolution
12.02pm Final U10 Girls Final U10 Girls BSA HP Flying Monkeys
12.24pm Argentina Cosmos FC Dynamites PA Classic
12.46pm Neon Serpents Red Bulls Monroe Blast Rowdies
1.08pm Barca HP Flying Monkeys Sharks Cuenca FC
1.30pm Final U8 Boys Final U8 Boys Argentina Monroe Blast
1.52pm Final U11 Boys Final U11 Boys Rampage FC Fusion
2.14pm Cosmos FC Monroe Blast Red Bulls Rowdies
2.50pm Final U9 Boys Final U9 Boys Quicksilver NB Lightning
3.12pm NJX United Blue Mustangs Final U10 Boys Final U10 Boys
3.34pm Rampage FC Jaguars Fusion Gunners
3.56pm NJX United Blue NB Lightning Mustangs Quicksilver
4.18pm Rampage FC Gunners Jaguars Fusion
4.40pm NJX United Blue Quicksilver NB Lightning Mustangs
5.02pm Final U13 Boys Final U13 Boys    
5.24pm Final U12 Boys Final U12 Boys
Time Field C   Field D  
8.00am Gold Wave FC Barcelona STA Rio Red SJ-Allstars
8.22am STA Heat NJ Dream BH Dynamo Magic
8.44am Gold Wave SJ-Allstars FC Barcelona STA Rio Red
9.06am Cali Kickers STA Heat Red Juventus Isabella
9.28am Gold Wave STA Rio Red SJ-Allstars FC Barcelona
9.50am STA Sol Bombers BH Dynamo Isabella
10.12am PA Classic Juniors Magic Juventus
10.34am BSA Barca Real Madrid Sharks
10.56am Evolution Botafogo HP Flying Monkeys Cuenca FC
11.18am BH Dynamo Juventus Magic Isabella
11.40am Sporting HP Botafogo FC James Quicksilver
12.02pm Real Madrid Cuenca FC Barca Sharks
12.24pm Cuenca Juniors Union JR. Metrostars
12.46pm Evolution FC James Quicksilver Botafogo
1.08pm BSA Real Madrid NJE Cobras Sporting HP
1.30pm Neon Serpents Rowdies Cosmos FC Red Bulls
1.52pm Gunners Jaguars Arsenal NJFC Barcelona
2.14pm Argentina Neon Serpents Classic XI Renegades
2.50pm Hooligans NJX united White NB Fire Rakkasan
3.12pm Arsenal Renegades NJFC Barcelona Classic XI
3.34pm Hooligans Rakkasan NJX united White NB Fire
3.56pm Arsenal Classic XI NJFC Barcelona Renegades
4.18pm Hooligans NB Fire Rakkasan NJX united White
4.40pm      
5.02pm        
5.24pm        

 

Permanent link to this article: http://www.soccercenters.com/3v3-schedule/